2012-06-08 13:22:51

Nowy partner techniczny

Od 1 lipca bieżącego roku, Korona Kielce będzie "ubierana" przez nową firmę. Będzie nią marka rozpoznawalna na całym świecie, a więc Adidas. W strojach niemieckiej firmy będą występowały wszystkie drużyny Korony. Podstawowa koszulka meczowa będzie oczywiście w żółto - czerwonych barwach, natomiast wzór i kolor tak zwanej koszulki wyjazdowej są owiane tajemnicą.


autor: danio-korona




Komentarze


Jacoob | 8 czerwca 2012 15:01

i dobrze bo Hummel się szczerze się wypalił, stroje z ostatniego sezonu były brzydkie. Byle jak naklejone logo Lewiatana i Targów. Adidas na pewno tak nie spieprzy koszulek, jakościowo pewnie też będą lepsze. Fajnie by było gdyby wyjazdowa koszulka była by biała z żółto-czerwonymi wstawkami.

Longhorn | 8 czerwca 2012 23:44

Dobrze prawisz, ewentualnie stroje wyjazdowe mogłyby być coś na wzór tych w jakich graliśmy po degradacji na początku za Hummela (żółta koszulka - dół czerwony) bądź na odwrót. Oczywiście pod warunkiem, że byłyby lepiej dopracowane. Byleby nie szare z zielonymi elementami, bo jak dla mnie to była mizeria. Czarne, chociaż wyglądałyby ok, to jednak bym odpuścił.

gTk | 9 czerwca 2012 10:26

Stroje wyjazdowe nie mogą być podobne do domowych, więc myślę, że jak i czerwony jak i żółty kolor odpadają. Należy się cieszyć, że Adidas będzie nas ubierać bo ta firma wg mnie ma najciekawsze stroje pod względem projektu i estetyki.

norb | 9 czerwca 2012 18:26

wyjazdowe najlepiej białe lub czarne,

Pac | 10 czerwca 2012 10:22

Według mnie fajnie by było gdyby koszulki wyjazdowe były takie jak na wyjazdowym meczu z wisłą 2 lata temu(żółte koszulki-czarne spodenki).

Robert Sady | 13 czerwca 2012 15:53

Ja proponuje jako wyjazdową koszulkę kolor czerwony i naszytą białą gwiazdę... masakra jakie to ma znaczenie? Koszulka? Mają walić do jaja wszystkich buraków z jakimi grają, stadion o nie wybieg dla zciotowionych celebrytów.

Longhorn | 16 czerwca 2012 19:22

Weź się kurwa nie spinaj, co to komentować nie wolno? Jakaś krzywda Ci się stała? Dla Ciebie może to znaczenia nie ma ale dla innych może mieć. Jak masz to w dupie to nie zabieraj głosu.

koroniarzzg | 22 czerwca 2012 11:36

bnędzie w nowym serzonie doping prowadzaony za info dzięki