STOWARZYSZENIE

Bilety

Od wiosny 2011 roku na mecz Korony Kielce będziemy mogli wejść dopiero po założeniu/uzupełnieniu PROFILU KIBICA. Profil ten można założyć na dwa sposoby:
1. Za pośrednictwem internetu na stronie www.korona-kielce.kupbilety.pl.
2. Poprzez pojawienie się w Punkcie Obsługi Kibica w siedzibie klubu w godzinach 10:00 - 18:00.
3. Bezpośrednio przed meczem Korony Kielce w kasach od strony ulicy Legionów. (Czas trwania zakładania profilu około 5 minut)

Zarejestrowanie i zweryfikowanie profilu daje pełną możliwość korzystania z systemu sprzedaży, czyli możliwość kupowania biletów w jednym z kilkunastu punktów na terenie miasta (Saloniki Prasowe Kolportera, Salon Prasowy Ruch - w CH Real, Sklep Kibica Korony Kielce, kasy klubowe przy Stadionie Miejskim w Kielcach). Ponadto daje możliwość kupowania karnetów i biletów on-line za pośrednictwem strony internetowej www.korona-kielce.kupbilety.pl. A co najważniejsze daje prawo złożenia wniosku o wyrobienie nowej Karty Kibica Korony Kielce - drogą elektroniczną na www.korona-kielce.kupbilety.pl. z poziomu zweryfikowanego profilu.

Od 25 stycznia można również wyrabiać Nowe Karty Kibica. Nowa karta kibica zgodna jest z ustawą z dnia 20 marca 2009 roku o bezpieczeństwie imprez masowych. Poza funkcją otwierania bramek wejściowych na stadion posiada także funkcję płatnicza oraz funkcje rabatową. W pierwszym kroku należy założyć i zweryfikować profil, a następnie złożyć wniosek o wydanie Karty Kibica za pośrednictwem strony internetowej www.korona-kielce.kupbilety.pl z poziomu zweryfikowanego profilu. Wniosek można złożyć w POK tuż po procesie weryfikacji profilu.

Składając wniosek online należy dokładnie uzupełnić wszystkie pola w zakładce Karta Kibica, zaakceptować regulamin, wybrać sposób dostawy karty - pocztą lub odbiór osobisty, uregulować płatność. W przypadku wyboru odbioru osobistego lub płatności osobistej w POK należy wydrukować potwierdzenie złożenia wniosku i z nim stawić się w POK w ustalonych godzinach.

WSZYSTKIE INFORMACJE ZNAJDZIECIE POD TYM ADRESEM.

Cennik biletów na mecze Korony w rundzie wiosennej 2013r.

Bilety normalne

Bilety ulgowe
- osoby w wieku 14 -18 lat, studenci do 25 lat za okazaniem legitymacji,

Bilety dziecięce
- dzieci w wieku 4-13. Wejście na stadion tylko z opiekunem.
- dzieci do lat 3 wchodzą na stadion bezpłatnie bez możliwości zajęcia miejsca siedzącego.

Bilet senior
- osoby powyżej 65 lat.
- osoby niepełnosprawne za okazaniem orzeczenia o znacznym stopniu niepełnosprawności.